Black & Decker BDCDD12KB Aku vrtačka (26Nm/10,8V/2x1,5Ah), kufr
Black & Decker BDCDD12KB Aku vrtačka (26Nm/10,8V/2x1,5Ah), kufr Black & Decker BDCDD12KB Aku vrtačka (26Nm/10,8V/2x1,5Ah), kufr Black & Decker BDCDD12KB Aku vrtačka (26Nm/10,8V/2x1,5Ah), kufr Black & Decker BDCDD12KB Aku vrtačka (26Nm/10,8V/2x1,5Ah), kufr Black & Decker BDCDD12KB Aku vrtačka (26Nm/10,8V/2x1,5Ah), kufr Black & Decker BDCDD12KB Aku vrtačka (26Nm/10,8V/2x1,5Ah), kufr Black & Decker BDCDD12KB Aku vrtačka (26Nm/10,8V/2x1,5Ah), kufr Black & Decker BDCDD12KB Aku vrtačka (26Nm/10,8V/2x1,5Ah), kufr Black & Decker BDCDD12KB Aku vrtačka (26Nm/10,8V/2x1,5Ah), kufr Black & Decker BDCDD12KB Aku vrtačka (26Nm/10,8V/2x1,5Ah), kufr
Sleva 31%
• Akumulátorový vrtací šroubovák 12 V 1,5 Ah • 11 poloh spojky pro přesné ovládání, vrtání do dřeva, plastu a všechny šroubovací úkoly • Lehký a kompaktní design usnadňuje použití v těsných a tě... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 4  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: BLACK & DECKER
Záruka: 2 roky
Kód / Model: BDCDD12KB-QW
Váha: 2,40 kg
CENA DOPRAVY
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Podobné produkty
Popis
• Akumulátorový vrtací šroubovák 12 V 1,5 Ah
• 11 poloh spojky pro přesné ovládání, vrtání do dřeva, plastu a všechny šroubovací úkoly
• Lehký a kompaktní design usnadňuje použití v těsných a těžko přístupných oblastech
• Dodává se s praktickým kufříkem
• Baterie s bezpečným vložením zepředu: Pro jednoduchou, rychlou a bezpečnou výměnu baterie
• Protiskluzová pogumovaná rukojeť: Zajišťuje optimální pohodlí při používání
• Přesné ovládání pro všechny druhy vrtání do dřeva, kovu, plastu a všech typů šroubů
• Integrovaný LED paprsek se rozsvítí, jakmile stisknete spoušť a osvětlí pracovní prostor
• Proměnlivá rychlost spouštění, ideální pro všechny vrtné a šroubovací aplikace
Rozsah dodávky
• 2x aku Li-ion 10,8V 1,5 Ah
• Nabíječka
• Kufr
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 10,8 V
Kapacita akumulátoru 1,5 Ah
Počet akumulátorů 2
Aku 2x Aku 1,5 Ah kufr
Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm) 26/12,5
Otáčky 1. chod (ot/min) 550
Max. průměr vrtání, dřevo 25 mm
Max. průměr vrtání, ocel 10 mm
Upínání nástrojů 1 - 10 mm