Black & Decker BDCR18M1 Aku mečová pila (18V/1x4,0Ah)
Black & Decker BDCR18M1 Aku mečová pila (18V/1x4,0Ah) Black & Decker BDCR18M1 Aku mečová pila (18V/1x4,0Ah) Black & Decker BDCR18M1 Aku mečová pila (18V/1x4,0Ah)
Sleva 18%
Black & Decker BDCR18M1-QW: Aku mečová pila 18V/4,0 Ah Li-Ion Black & Decker BDCR18M1-QW je výkonná a kompaktní AKU mečová pila , která ocení každý domácí kutil i profesionál. Díky ... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 4  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: BLACK & DECKER
Záruka: 2 roky
Kód / Model: BDCR18M1-QW
Váha: 2,73 kg
Popis
Black & Decker BDCR18M1-QW: Aku mečová pila 18V/4,0 Ah Li-Ion
Black & Decker BDCR18M1-QW je výkonná a kompaktní AKU mečová pila, která ocení každý domácí kutil i profesionál. Díky 18V Li-Ion akumulátoru 4,0 Ah a rychlému počtu kmitů 3000 min-1 je ideální pro řezání dřeva, kovu nebo plastu v domácnosti i při venkovních pracích.
Hlavní výhody
  • Napětí 18 V – ideální výkon pro běžné domácí a hobby řezání
  • Li-Ion baterie 4,0 Ah – dlouhá životnost a minimální samovybíjení
  • Pogumovaný povrch – bezpečné a pohodlné uchopení
  • Rychlá výměna pilového plátku – bez použití nářadí
  • Vhodná pro dřevo, kov i plast – univerzální využití
  • Kompaktní a lehká konstrukce – snadné ovládání a manipulace
Vhodné použití
  • Řezání dřeva, kovu a plastu
  • Hobby projekty a kutilské práce
  • Práce v domácnosti i venku
  • Rychlá úprava materiálů na míru
Technické parametry
Napětí akumulátoru18 V
Kapacita akumulátoru4,0 Ah
Počet akumulátorů1
Typ baterieLi-Ion
Rozsah zdvihu22 mm
Počet kmitů3000 min-1
Hmotnost pily1,5 kg
Hmotnost akumulátoru0,4 kg
Rozsah dodávky
  • 1× AKU mečová pila
  • 1× Li-Ion akumulátor 4,0 Ah
  • 1× nabíječka
  • 1× pilový plátek
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V
Kapacita akumulátoru 4 Ah
Počet akumulátorů 1
Aku 1x Aku 4,0 Ah
Zdvih 22 mm
Počet zdvihů (min-1) 0 - 3.000
Hloubka řezu, dřevo 105 mm
Hloubka řezu, ocel 10 mm