Bosch Serie 4, Wet & dry vacuum cleaner BWD41700
Sleva 41%
První vysavač na mokré a suché vysávání s 1700W motorem od firmy Bosch - čistěte koberce, sbírejte kapaliny, vysávejte všechny podl... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 4  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: BOSCH HOME
Záruka: 2 roky
Kód / Model: BWD41700
Popis
První vysavač na mokré a suché vysávání s 1700W motorem od firmy Bosch - čistěte koberce, sbírejte kapaliny, vysávejte všechny podlahy.
  • Široká paleta příslušenství pro mokré i suché vysávání
  • 1700 W motor: důkladné vysávání díky výkonnému motoru.
  • Nádrž na vodu o objemu 5 l pro delší čištění bez přerušování
  • Velký objem sáčků na prach: pro méně výměn sáčků a méně následných nákladů.
  • Příslušenství integrované do spotřebiče: štěrbinová hubice a hubice na čalounění.
Technické parametry
Rozměry spotřebiče
360 x 350 x 490 mm
Filtrační systém
Objem výměnného sáčku
l
Hmotnost spotřebiče bez příslušenství k vysavači kromě těla spotřebiče
8,7 kg
Akční rádius
9 m
Navíjení kabelu
Extrakce teplou vodou
Ne
Mokrá/suchá sací funkce
Ano
Jmenovitý příkon (2010/30/ES)
1200 W
Způsob nastavení výkonu
Žádný
Filtr
PureAir hygienic filter
Ukazatel naplnění filtru
Ne
Typ zástrčky
zalitá zástrčka bez uzemnění
Široká paleta příslušenství
Příslušenství speciálně určené pro mokré a suché vysávání.
Pro mokré nebo suché vysávání obvykle potřebujete různé spotřebiče. Vysavač AquaWash
&
Nádrž na vodu o objemu 5 l
Čistěte déle, aniž byste vyprázdnili nádrž.
Velký objem sáčku na prach
Méně výměn sáčků na prach a méně následných nákladů
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Filtr HEPA
Příkon 1200 W