DREMEL Mosazný kartáček 13mm 26150536JA
DREMEL Mosazný kartáček 13mm 26150536JA DREMEL Mosazný kartáček 13mm 26150536JA DREMEL Mosazný kartáček 13mm 26150536JA
Sleva 22%
Technické údaje • Průměr stopky: 3,2 mm • Pracovní průměr: 13,0 mm • Délka příslušenství: 51,0 mm • Použití up&iacut... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 3  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: DREMEL
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 26150536JA
Váha: 0,10 kg
Popis
Technické údaje
• Průměr stopky: 3,2 mm
• Pracovní průměr: 13,0 mm
• Délka příslušenství: 51,0 mm
• Použití upínacího trnu: Není potřeba upínací trn
• Šířka: 15,0 mm
• Maximální ot/min: 15.000 ot/min
• Délka: 15,0 mm
• Výška: 50,0 mm