DREMEL Štětinový kartáč 13,0 mm 26150404JA
DREMEL Štětinový kartáč 13,0 mm 26150404JA DREMEL Štětinový kartáč 13,0 mm 26150404JA
Sleva 16%
Technické údaje • Průměr stopky: 3,2 mm • Pracovní průměr: 13,0 mm • Délka příslušenství: 41,0 mm • Použití up&iacut... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 2  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: DREMEL
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 26150404JA
Váha: 0,10 kg
Popis
Technické údaje
• Průměr stopky: 3,2 mm
• Pracovní průměr: 13,0 mm
• Délka příslušenství: 41,0 mm
• Použití upínacího trnu: Není potřeba upínací trn
• Šířka: 15,0 mm
• Maximální ot/min: 15.000 ot/min
• Délka: 15,0 mm
• Výška: 50,0 mm