DREMEL® Blueprint 12V (DD12V-S1) Univerzální vrtačka F013DD12JA
DREMEL® Blueprint 12V (DD12V-S1) Univerzální vrtačka F013DD12JA DREMEL® Blueprint 12V (DD12V-S1) Univerzální vrtačka F013DD12JA DREMEL® Blueprint 12V (DD12V-S1) Univerzální vrtačka F013DD12JA DREMEL® Blueprint 12V (DD12V-S1) Univerzální vrtačka F013DD12JA DREMEL® Blueprint 12V (DD12V-S1) Univerzální vrtačka F013DD12JA DREMEL® Blueprint 12V (DD12V-S1) Univerzální vrtačka F013DD12JA
Sleva 28%
včetně DPH
SKLADEM 6  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: DREMEL
Záruka: 3 roky
Kód / Model: F013DD12JA
Váha: 1,86 kg
Popis
Univerzální vrtačka DREMEL® Blueprint (DD12V-S1)
Tři nástroje na projekty v jedné kompaktní, uživatelsky přívětivé vrtačce.
• Bezuhlíkový motor, který nabízí trvalý výkon při kompaktních rozměrech.
• Samolepicí čárový laser s křížovou vodováhou se dvěma libelami.
• Integrovaný vyhledávač nosníků pro pohodlnou lokalizaci nosníků ve stěnách.
• S 12 V 2 Ah akumulátorem, abyste mohli pracovat kdekoli.
• Bity pro každý projekt: 9 šroubovacích bitů a 1 vrták na různé materiály.
Podrobnosti o dodání
• Univerzální vrtačka Dremel Blueprint
• 12V, 2,0Ah akumulátor
• Rychlonabíječka Dremel
• Vrták na různé materiály
• 9dílná sada bitů
Technické údaje
• Napětí akumulátoru: 12,0 V
• Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
• Doba nabíjení: 1 h
• Hmotnost: 0,850 kg
• Délka: 15.7 cm
• Šířka: 5.75 cm
• Volnoběžné otáčky: 0 800 ot/min
• Technologie akumulátoru: Lithium-Ion
• Velikost držáku bitů: 0 mm
• Nastavení krouticího momentu: 20+1
• Max. hloubka detekce: 15.8 mm
• Laserová třída: 2
• Napětí akumulátoru laseru: 3,7V-0,666Wh
• Technologie akumulátoru laseru: Lithium-Ion
• Nastavení otáček: Proměnné otáčky
• Akustický tlak: 70 dB(A)
• Akustický výkon: 78 dB(A)
• Vibrace: 0,99 m/s2
Kompaktní 12V vrtačka
Věšení, montáže a upevňování projektů malých i velkých s 12V bezuhlíkovým motorem.
Odnímatelný čárový laser s křížovou vodováhou se dvěma libelami
Vestavěný vyhledávač nosníků
Dobíjecí 12V Power
Váš pohodlný akumulátorový zdroj energie pro elektrické nářadí Dremel Blueprint.
Systém Dremel Blueprint
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 12 V
Kapacita akumulátoru 2 Ah
Počet akumulátorů 1
Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm) 20+1
Doba nabíjení akumulátor 60 min
Hmotnost 0,85 kg
Otáčky (max.ot/min) 800
Aku 1x Aku 12 V 2,0 Ah / Karton