DREMEL® Blueprint (CS12V-SC1) Přenosná stolní pila F013CS12JM
Sleva 20%
Přenosná stolní pila DREMEL® Blueprint (CS12V-SC1) Zvládejte řezy s jistotou •  12V bezuhlíková komspaktní pila s integrovaným laserovým vedením. • Kompaktní multifunkční... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: DREMEL
Záruka: 3 roky
Kód / Model: F013CS12JM
Váha: 7,21 kg
Popis
Přenosná stolní pila DREMEL® Blueprint (CS12V-SC1)
Zvládejte řezy s jistotou
• 12V bezuhlíková komspaktní pila s integrovaným laserovým vedením.
• Kompaktní multifunkční pila s vestavěnou vodicí dráhou pro dokonalé rovné, pokosové a šikmé řezy.
• Obsahuje řadu nástavců a vodítek pro co nejlepší řezání.
• Karbidový kotouč, který řeže rozmanité materiály.
Podrobnosti o dodání
• Pracovní kufr na pilu
• Kompaktní pila CS12V
• 12V, 2Ah akumulátor
• Rychlonabíječka Dremel
• 1× plátek na různé materiály, 85 mm
Technické údaje
• Napětí akumulátoru: 12,0 V
• Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
• Doba nabíjení 1 h
• Hmotnost: 5,680 kg
• Délka: 43.5 cm
• Šířka: 39.5 cm
• Hloubka: 17.6 cm
• Volnoběžné otáčky: 0 5.000 ot/min
• Hloubka řezu: null mm
• Rozměr kotouče: 85 mm
• Tloušťka kotouče: 1.5 mm max.
• Umístění čepele: vlevo
• Laserová třída: 1
• Nastavení otáček: Proměnné otáčky
• Akustický tlak: 90 dB(A)
• Akustický výkon: 98 dB(A)
• Vibrace: 1,67 m/s2
Přenosná stolní pila Dremel Blueprint
Řezání bez námahy
Ideální pro malé prostory
Komplexní podpora
Dobíjecí 12V Power
Váš pohodlný akumulátorový zdroj energie pro veškeré elektrické nářadí Dremel Blueprint.
Jasná viditelnost řezu
Partner pro kutilské projekty
Systém Dremel Blueprint
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 12 V
Kapacita akumulátoru 2 Ah
Počet akumulátorů 1
Otáčky 1. chod (ot/min) 5000
Průměr kotouče 85 mm
Max. hloubka řezu (45°) 15,9
Aku 1x Aku 2,0Ah, kufr
Průměr otvoru 15 mm