DREMEL® Kompaktní pila Blueprint (CS12V-S1) F013CS12JA
Sleva 28%
včetně DPH
SKLADEM 3  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: DREMEL
Záruka: 3 roky
Kód / Model: F013CS12JA
Váha: 2,05 kg
Popis
Kompaktní pila DREMEL® Blueprint (CS12V-S1)
Rychlé řezy bez námahy
  • Jednorychlostní 5 000 ot/min – ideální pro hladké a konzistentní řezání různých materiálů.
Podrobnosti o dodání
  • Kompaktní pila CS12V
  • 12V, 2,0Ah akumulátor
  • Rychlonabíječka Dremel
  • 1× plátek na různé materiály, 85 mm
  • Hranové vodítko
Technické údaje
• Napětí akumulátoru: 12,0 V
• Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
• Doba nabíjení: 1 h
• Hmotnost: 0,950 kg
• Délka: 30.2 cm
• Šířka: 17.2 cm
• Hloubka: 12.8 cm
• Volnoběžné otáčky: 0 5.000 ot/min
• Technologie akumulátoru: Lithium-Ion
• Hloubka řezu: null mm
• Rozměr kotouče: 85 mm
• Tloušťka kotouče: 1.5 mm max.
• Umístění čepele: vlevo
• Nastavení otáček: Proměnné otáčky
• Akustický tlak: 90 dB(A)
• Akustický výkon: 98 dB(A)
• Vibrace: 1,67 m/s2
Kompaktní pila Dremel Blueprint
Vizualizace laserových čar
Skvělé pro rychlé řezy
Ideální pro projekty, které vyžadují rychlé a přesné řezání bez námahy.
Všestranné řezné schopnosti
Design vhodný pro kutily
Dobíjecí 12V Power
Váš pohodlný akumulátorový zdroj energie pro veškeré elektrické nářadí Dremel Blueprint.
Systém Dremel Blueprint
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 12 V
Kapacita akumulátoru 2 Ah
Počet akumulátorů 1
Otáčky 1. chod (ot/min) 5000
Průměr kotouče 85 mm x 1,5 mm