Milwaukee M12 FRAIWF12-0 Aku pravoúhlý rázový utahovák 4933471699
Sleva 26%
• Maximální utahovací moment až 270 Nm a povolovací moment až 300 Nm • 4 stupňový DRIVE CONTROL s módy Auto Shut-Off a Bolt Removal přin&aacut... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: Milwaukee
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 4933471699
Váha: 1,65 kg
Popis
• Maximální utahovací moment až 270 Nm a povolovací moment až 300 Nm
• Podlouhlé tělo umožňuje lepší přístup v těžko přístupných prostorech
• Hlava je dlouhá pouhých 71 mm, proto se snadno vejde i do stísněných úzkých prostor
• ½″ upínání s pojistným kroužkem pro rychlou a snadnou výměnu nástrčných klíčů
• LED osvětlení pracovní plochy
• Premiové pogumování odolává korozním materiálům a poskytuje uživateli zvýšený komfort
• Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M12™ MILWAUKEE®
Dodává se:
• Bez akumulátoru
• Bez nabíječky
• Bez kufru
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 12 V