Milwaukee M12 FUEL Sada M12FPP2X2-402X: M12 FPD2-0 + FCIWF12G3 (12V / 2x4,0Ah)
Sleva 19%
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: Milwaukee
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 4933498741
Váha: 5,80 kg
Popis
Milwaukee M12 FUEL™ Combo Set: Akumulátorová vrtačka M12 FPD2-0 a rázový utahovák M12 FCIWF12G3-0
Akumulátorová příklepová vrtačka M12 FPD2-0:
  • Extrémní kompaktnost: Délka pouhých 152 mm zajišťuje vynikající manévrovatelnost.
  • Vysoký výkon: Točivý moment 45 Nm poskytuje skvělý poměr výkonu a velikosti.
  • Kvalitní sklíčidlo: Kovové sklíčidlo o průměru 13 mm umožňuje rychlou a bezpečnou výměnu bitů.
Akumulátorový rázový utahovák M12 FCIWF12G3-0:
  • Špičkový točivý moment: S utahovacím momentem 542 Nm a povolovací silou 745 Nm zvládne i ty nejnáročnější úkoly.
  • Nízká hmotnost: Pouhý 1 kg (bez baterie) a délka 122 mm snižují únavu a usnadňují přístup.
  • Vysoká rychlost: Dosahuje až 3 300 otáček za minutu pro rychlé šroubování.
  • Osvětlení bez stínů: Tři LED diody osvětlují pracovní prostor ze všech úhlů.
Technické specifikace:
  • Typ baterie: Li-ion
  • Napětí: 12 V
  • Kapacita: 4 Ah
  • Dodáváno v: HD boxu
Obsah balení:
  • 1x Akumulátorová kompaktní příklepová vrtačka M12 FPD2-0
  • 1x Akumulátorový rázový utahovák M12 FCIWF12G3-0
  • 2x Baterie M12 B4 (4 Ah)
  • 1x Nabíječka C12 C
  • 1x HD box
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 12 V