Milwaukee M12FHIR14-0 Aku vysokootáčková ráčna FUEL™ (1/4"/12V/bez aku) 4933478171
• Maximální hodnota momentu až 47 Nm a 450 otáček za minutu poskytují profesionálním uživatelům rychlejší provádění pr&... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: Milwaukee
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 4933478171
Váha: 1,50 kg
CENA DOPRAVY
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Podobné produkty
Popis
• Maximální hodnota momentu až 47 Nm a 450 otáček za minutu poskytují profesionálním uživatelům rychlejší provádění práce a vyšší produktivitu
• Hlava nářadí s nízkým profilem s výškou 19 mm umožňuje uživatelům lepší přístup do omezených prostorů
• Kovový spouštěcí spínač s regulací otáček zaručuje maximální ovladatelnost nářadí
• Kvalitní pryžové obložení odolává korozivním materiálům a zvyšuje komfort při použití
• Utáhne a povolí 210 šroubů (M8 × 30 mm) na jedno nabití akumulátoru (2,0 Ah), což umožňuje celodenní práci
Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory MILWAUKEE® M12™
Technické parametry
• Kroutící moment: 47 Nm
• Držák nářadí: 1/4"
Rozsah dodávky:
• 1x bezdrátová ráčna Milwaukee FUEL™ 1/4" M12FHIR14-0
Bez baterií a nabíječky
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Velikost 1/4"
Napětí akumulátoru 12 V