Milwaukee M18 FSAGV115XPDB-0 Aku úhlová bruska 115 mm, bez aku 4933478774
Sleva 8%
Milwaukee 4933478774 - M18 FSAGV115XPDB-0 Aku úhlová bruska 115 mm Pětistupňové nastavení rychlosti pro maximální kontrolu při práci s nerezem, hliníkem i odstraňování rzi a barvy Výkon sr... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: Milwaukee
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 4933478774
Váha: 2,60 kg
Popis
Milwaukee 4933478774 - M18 FSAGV115XPDB-0 Aku úhlová bruska 115 mm
  • Výkon srovnatelný s 1200W síťovou bruskou pro náročné profesionální aplikace
  • RAPIDSTOP™ brzda zastaví kotouč za méně než 2 sekundy pro maximální bezpečnost
  • Bezpečnostní kolébkový spínač s line-lock-out proti nechtěnému spuštění
  • FIXTEC™ matice pro rychlou výměnu kotouče bez použití nářadí
  • Antivibrační boční rukojeť AVS pro komfortní a přesnou práci
  • Bezklíčový ochranný kryt pro rychlé nastavení a efektivní řezání
  • Odnímatelný prachový filtr chrání motor a prodlužuje životnost nářadí
  • Technologie FUEL™ – motor POWERSTATE™, REDLITHIUM™ baterie a REDLINK PLUS™ elektronika
  • Plná kompatibilita M18™ se všemi akumulátory Milwaukee
  • Dodáváno bez akumulátoru, nabíječky a kufru
Obsah balení
  • Aku úhlová bruska Milwaukee M18 FSAGV115XPDB-0
  • Rychloupínací ochranný kryt
  • Spona pro řezný kryt
  • Boční rukojeť AVS
  • Příruba
  • Upínací matice
  • Klíč
  • Prachové sítko
Technické údaje
Průměr kotouče115 mm
Max. hloubka řezu28 mm
Otáčky naprázdno3500 – 8500 ot./min
BrzdaAno
Čas brzdění< 2 s
Měkký startAno
Ochrana proti zpětnému rázuAno
Typ spínačeKolébkový
NapájeníAkumulátorové (M18™)
Dodávané vBez kufru
Milwaukee M18 FSAGV115XPDB-0 je profesionální aku úhlová bruska 115 mm, která nabízí maximální kontrolu, vysoký výkon a špičkovou bezpečnost při každodenním použití. Díky pětistupňovému nastavení otáček lze snadno přizpůsobit rychlost konkrétnímu materiálu – ideální pro nerezovou ocel, hliník i odstraňování rzi a starých nátěrů. Výkon stroje odpovídá 1200W síťové brusce, což z něj činí plnohodnotnou náhradu kabelového nářadí.
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Max. průměr kotouče 115 mm
Napětí akumulátoru 18 V