Milwaukee M18BLPDRC-0X M18™ Aku bezuhlíková příklepová vrtačka (60,5Nm/18V/bez aku) 4933492821
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: Milwaukee
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 4933492821
Váha: 3,50 kg
CENA DOPRAVY
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Podobné produkty
Popis
Kompaktní bezuhlíková příklepová vrtačka Milwaukee M18 BLPDRC
Hledáte výkonnou a kompaktní příklepovou vrtačku pro práci ve stísněných prostorách? Milwaukee M18 BLPDRC je tou správnou volbou! S délkou pouhých 145 mm a bezuhlíkovým motorem POWERSTATE™ poskytuje maximální výkon tam, kde ho nejvíce potřebujete.
Díky krouticímu momentu 60,5 Nm a optimalizovaným otáčkám dosáhnete rychlého a přesného vrtání. Robustní 13mm celokovové sklíčidlo zajistí pevné a bezpečné uchycení vrtáků.
Klíčové vlastnosti pro efektivní práci
  • Bezuhlíkový motor POWERSTATE™ pro delší životnost a vyšší výkon.
  • Flexibilní systém napájení M18™: vrtačka je kompatibilní se všemi akumulátory Milwaukee M18™.
  • Celokovová spona na opasek pro snadné a rychlé zavěšení nářadí.
  • LED osvětlení a ukazatel stavu nabití pro pohodlnou práci.
Technické parametry
  • Napětí: 18 V
  • Max. krouticí moment: 60,5 Nm
  • Kapacita sklíčidla: 13 mm
  • Max. průměr vrtání: dřevo 52 mm, ocel 13 mm, zdivo 16 mm
  • Počet otáček: 0-550 / 0-1700 ot./min
  • Max. počet úderů: 25 500 úderů/min
Obsah balení
  • Příklepová vrtačka MILWAUKEE M18 BLPDRC (1 ks)
  • Kufr (1 ks)
  • Baterie (není součástí balení)
  • Nabíječka (není součástí balení)
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V
Počet akumulátorů Bez
Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm) 60,5
Otáčky 1. chod (ot/min) 550
Otáčky 2. chod (ot/min) 1700
Frekvence příklepu (min-1) 25.500
Max. průměr vrtání, dřevo 52 mm
Max. průměr vrtání, beton 16 mm
Max. průměr vrtání, ocel 13 mm