Milwaukee M18FCOS230-0 Aku rozbrušovací pila M18 FUEL™ (18V/230mm/bez aku) 4933471696
Milwaukee M18FCOS230-0 Aku rozbrušovací pila M18 FUEL™ (18V/230mm/bez aku) 4933471696 Milwaukee M18FCOS230-0 Aku rozbrušovací pila M18 FUEL™ (18V/230mm/bez aku) 4933471696
• První akumulátorová rozbrušovací pila na světě s napětím 18 V, 230 mm, která přináší sílu pro řezán&iac... Zobrazit celý popis »
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 4933471696
Váha: 6,20 kg
Popis
• První akumulátorová rozbrušovací pila na světě s napětím 18 V, 230 mm, která přináší sílu pro řezání armovaného betonu, přičemž je o 50% lehčí než ostatní spalovací řešení
• Okamžité spuštění, eliminuje nutnost míchání benzínu a oleje a tím i údržbu benzínového motoru
• Lze použít v interiéru kvůli nulovým výfukovým emisím
• Brzda RAPIDSTOP™ a kontrolka zatížení, jakož i nejnižší vibrace při 1,81 m/s2
• Hloubka řezu 85 mm zaručuje špičkový výkon ve své třídě
• Oboustranné připojení vody pro optimální chlazení kotouče
• ONE-KEY™ nabízí také funkci dálkového zamykání nářadí.
• Kompatibilní s postříkovačem M18™ SWITCH TANK™
• Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®
Rozsah dodávky
• Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky
• DUH 230 mm diamantový kotouč
Technické parametry
• Napětí akumulátoru: 18 V
• Průměr kotouče: 230 mm
• Typ akumulátoru: Li-Ion
• Hladina akustického tlaku: 101,2 dB(A)
• Hloubka řezu: 85 mm
• Hmotnost: 6,2 kg
• Počet otáček při volnoběhu: 6600 /min
ilustrační foto
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V
Počet akumulátorů Bez
Průměr kotouče 230 x 30 mm