Milwaukee M18FFSDC16-0 - M18 FUEL™ volně stojící čistič potrubí 16 mm 4933459709
Milwaukee M18FFSDC16-0 - M18 FUEL™ volně stojící čistič potrubí 16 mm 4933459709 Milwaukee M18FFSDC16-0 - M18 FUEL™ volně stojící čistič potrubí 16 mm 4933459709 Milwaukee M18FFSDC16-0 - M18 FUEL™ volně stojící čistič potrubí 16 mm 4933459709
Milwaukee Aku čistič potrubí volně stojící 16mm M18 FFSDC16-0 je předním výrobcem bezuhlíkových motorů. Tento produkt je vybaven bezuhlíko... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 3  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: Milwaukee
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 4933459709
Popis
Milwaukee Aku čistič potrubí volně stojící 16mm M18 FFSDC16-0 je předním výrobcem bezuhlíkových motorů. Tento produkt je vybaven bezuhlíkovým motorem POWERSTATE™, který poskytuje vyšší výkon, delší životnost a maximální výkon. To znamená, že nástroj je schopen zvládnout i ty nejnáročnější úkoly.
Rozsah dodávky
• 1 x souprava batohu
• 2 x bubnová souprava, spirály 2 x 16 mm x 15 m
• 1 x souprava ořezávacích a odstraňovacích nástrojů
Technické parametry
• Délka kabelu: 15 m
• Délka spirály: 15 m
• Max. průměr odtoku: 110 mm
• Napětí: 18 V
• Počet dostupných akumulátorů: 0
• Počet otáček bez zatížení: 0 - 250 (ot./min)
• Průměr: 32 - 75 MM
• Průměr spirály: 16 MM
• Spiral type: Open Wind
• Typ aku: Li-ion
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V