Milwaukee M18FID3-0 M18 FUEL™ 1" Rázový utahovák (18V/bez aku) 4933498061
Akumulátorový rázový utahovák: Nejvyšší výkon a precizní kontrola Zvyšte svou produktivitu s tímto nejvýkonnějším akumulátorovým rázovým utahovákem ve své třídě . S max. momentem 226 Nm a ry... Zobrazit celý popis »
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 4933498061
Váha: 1,50 kg
CENA DOPRAVY
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Podobné produkty
Popis
Akumulátorový rázový utahovák: Nejvyšší výkon a precizní kontrola
Zvyšte svou produktivitu s tímto nejvýkonnějším akumulátorovým rázovým utahovákem ve své třídě. S max. momentem 226 Nm a rychlostí až 3 900 otáček za minutu dosáhnete maximálního výkonu bez ztráty kontroly.
Klíčové vlastnosti pro efektivní práci
  • Dokonalé ovládání spouště: Pro přesnou práci a maximální kontrolu nad každým úkonem.
  • Trojnásobné LED osvětlení: Zajistí maximální viditelnost i v hůře osvětlených prostorech.
  • 4režimové ovládání pohonu: Přizpůsobte nástroj přesně podle aktuální potřeby.
Parametry pro profesionály
  • Napětí: 18 V
  • Upínání nářadí: 1” Hex
  • Počet úderů: 1400/3600/4400 ú/min
  • Typ šroubů: M16
Balení obsahuje sponu na opasek a boční rukojeť. Baterie a nabíječka nejsou součástí balení.
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V