Milwaukee M18FSAG115X-0 Aku úhlová bruska (115mm/18V/bez aku) 4933478772
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: Milwaukee
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 4933478772
Váha: 2,60 kg
CENA DOPRAVY
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Podobné produkty
Popis
Kompaktní úhlová bruska Milwaukee M18 FUEL™: Maximální výkon a ergonomie
Objevte novou generaci akumulátorových úhlových brusek Milwaukee M18 FUEL™. Tento model nabízí menší rozměry převodové hlavy a nižší úhel slotu pro akumulátor, což zajišťuje lepší vyvážení a ergonomii pro pohodlnou a efektivní práci. S průměrem kotouče 115 mm a otáčkami 8500 ot/min dosáhnete výjimečného řezného výkonu.
Klíčové vlastnosti pro profesionální použití
  • Snadná výměna: Díky matici FIXTEC™ vyměníte kotouč rychle a bez použití nářadí.
  • Všestrannost: Tento model je součástí flexibilního systému MILWAUKEE® M18™, takže je plně kompatibilní se všemi 18V akumulátory z této řady.
Technické parametry
  • Napětí: 18 V
  • Hmotnost s aku: 2,6 kg (M18 B5)
  • Max. hloubka řezu: 28 mm
  • Závit hřídele: M14
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Max. průměr kotouče 115 mm
Napětí akumulátoru 18 V