Milwaukee M18ONEFSZ-0X Šavlová pilaa ONE KEY (18V/bez aku) HD-Box 4933478296
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 4933478296
Váha: 5,52 kg
Popis
• Model M18 FSZ, ale s technologií ONE-KEY™
• Připojení přes Bluetooth® pomocí aplikace ONE-KEY™
• Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®
Technické parametry:
• Napětí: 18V
• Max. hloubka řezu-kovová trubka: 150 mm
• Vibrace při řezání desky - nejistota: 1.5 m/s²
• Max. hloubka řezu-dřevo: 300 mm
• Délka zdvihu: 32 mm
• Vibrace při řezání desky: 26.7 m/s²
• Dodávaný v HD Box
• Max. hloubka řezu-neželezné kovy: 25 mm
• Vibrace při řezání nosníků - nejistota: 1.5 m/s²
• Max. hloubka řezu-hliník: 25 mm
• Typ aku: Li-ion
• Vibrace při řezání nosníků: 25.1 m/s²
• Max. hloubka řezu-ocel: 20 mm
• Počet zdvihů bez zatížení: 0-3000 zd./min
• Hmotnost: 5.55 kg
Rozsah dodávky:
Dodáváno bez akumulátoru a nabíječky
• Heavy Duty Kufr
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V
Počet akumulátorů Bez
Hloubka řezu, dřevo 300 mm
Hloubka řezu, ocel 20 mm
Hloubka řezu, trubka 150 mm