Sleva 15%
• Motor: 196 cm3, TX OHV, 4takt • Pracovní výkon: 4,0 / 5,4 kW/PS • Záběr: 53 cm • Objem koše: 70 l • Nastavení výšky sečení: centrál., 7 pozic, 25 – 75 mm • Podvozek: ocelový • Průměr kol:... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: RIWALL
Záruka: 4 roky
Kód / Model: PM12B2001057B
Popis
• Motor: 196 cm3, TX OHV, 4takt
• Pracovní výkon: 4,0 / 5,4 kW/PS
• Záběr: 53 cm
• Objem koše: 70 l
• Nastavení výšky sečení: centrál., 7 pozic, 25 – 75 mm
• Podvozek: ocelový
• Průměr kol: 200 mm přední / 280 mm zadní
• Kuličková ložiska: ano, v kolech
• Řídítka: ergonomická, výškově nastavitelná
• Horní madlo řidítek: měkčené, „soft grip“
• Mulčovací klín: ve standardu
• Boční deflektor: ve standardu
• Indikátor plného koše: Ne
• Objem palivové nádrže: 0,8 l
• Objem olejové nádrže: 0,6 l
• Hmotnost: cca 41,5 kg
• silný heavy-duty motor o objemu 196 cm3 se systémem OHV
• nová moderní konstrukce motoru, splňující novu emisní normu Euro 5
• velký záběr 53 cm
• nízká spotřeba, vysoký točivý moment pro práci v husté trávě
• značková francouzská převodovka GT Transmission s dlouhou životností
• funkce 4v1: sběr do koše, mulčování, zadní výhoz, boční výhoz
• mulčovací záslepka i boční deflektor součástí dodávky
• primer-nastřikovač paliva pro snadný start
• ergonomická měkčená, sklopná a výškově nastavitelná řídítka
• centrální nastavení výšky sečení do 7 pozic
• nejnižší pozice pro velmi nízký střih trávníku
• objemný koš s plastovým topem, pohodlným madlem a odvodem vzduchu do stran (šetrné pro alergiky)
• tkanina koše má různě propustné vrstvy pro zachování výborného sběru při snížené prašnosti
• kuličková ložiska pro minimální odpor
• velká zadní kola pro snadnou ovladatelnost a dobrý záběr
• kovový nárazník chrání stroj a je využitelný jako madlo při přenášení stroje
• tryska pro snadné čištění žacího prostoru
• k sekačce se dodává další nůž zdarma
ILUSTRAČNÍ FOTO
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Výkon 4 kW