SCHEPPACH BC-BCH380/40-X - aku 20 V křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky) 5910907900
SCHEPPACH BC-BCH380/40-X - aku 20 V křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky) 5910907900 SCHEPPACH BC-BCH380/40-X - aku 20 V křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky) 5910907900 SCHEPPACH BC-BCH380/40-X - aku 20 V křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky) 5910907900 SCHEPPACH BC-BCH380/40-X - aku 20 V křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky) 5910907900 SCHEPPACH BC-BCH380/40-X - aku 20 V křovinořez 2v1 (bez baterie a nabíječky) 5910907900
Sleva 14%
BC-BCH380/40-X - 2 x 20 V aku křovinořez 2v1 Výkonný akumulátorový křovinořez Scheppach BC-BCH380/40-X kombinuje funkci strunové sekačky (vyžínače) a křovinořezu v jednom zařízení, což z něj či... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Skladem v externím skladěDostupnost: 5 pracovních dní
Množství:   Porovnat
Výrobce: SCHEPPACH
Záruka: 10 let
Kód / Model: 5910907900
Váha: 7,00 kg
SCHEPPACH - 10 let zárukyScheppach nabízí dodatečné prodloužení záruky na dobu prodloužení záruky o 5 let na výrobky řady Scheppach 20V IXES. Záruční doba na tyto výrobky činí celkem 10 let.
Zaregistrujte produkt do 30ti dní od nákupu.
Popis
BC-BCH380/40-X - 2 x 20 V aku křovinořez 2v1
Křovinořez je poháněn silnými bateriemi 2x 20 V (celkem 40 V), které poskytují dostatek energie i pro náročné úkoly v členitějším terénu. S pracovní šířkou 380 mm při použití strunové hlavy a 255 mm při použití nože si poradí jak s trávníkem, tak i s hustým podrostem a drobnějšími nálety. Prémiový trojzubý nůž je navržen pro efektivní sečení i v náročných podmínkách, zatímco funkce Tap’n’Go u strunové hlavy umožňuje snadné poloautomatické prodloužení struny o průměru 1,6 mm. Pro zvýšení pohodlí při práci je křovinořez vybaven nastavitelnými řídítky s protiskluzovým povrchem a antivibračním uložením. Díky třem úrovním rychlosti (4000, 5000 a 6200 ot./min) můžete výkon snadno přizpůsobit konkrétním potřebám. Stroj se dá bez nutnosti použít nářadí demontovat, což výrazně usnadní přepravu nebo skladování. Stroj se dodává bez baterie a nabíječky.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů. V tomto případě jsou k provozu nutné 2 baterie.
IXES_XAward_logo
Součásti balení:
  • křovinořez BC-BCH380/40-X
  • strunová hlava
  • trojramenný žací nůž
  • pracovní postroj
Parametry
Typ motoruaku 2x20 V bezuhlíkový
Záběr struny (cm)38
Záběr nože (cm)25.5
Struna (mm)1,6
Typ strunové hlavyautomaticky nastavitelná struna
Otáčky (ot/min)4000/5000/6200
Hmotnost (Kg):5.50
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Otáčky 1. chod (ot/min) 6200
Záběr sečení 38 cm
průměr struny 1,6 mm
Napětí akumulátoru 20 V