SCHEPPACH BC-HT720-X - aku 20 V plotostřih (bez baterie a nabíječky) 5910606900
SCHEPPACH BC-HT720-X - aku 20 V plotostřih (bez baterie a nabíječky) 5910606900 SCHEPPACH BC-HT720-X - aku 20 V plotostřih (bez baterie a nabíječky) 5910606900
Sleva 17%
BC-HT720-X - 2 x 20 V aku plotostřih s bezuhlíkovým motorem Výkonné akumulátorové nůžky na živý plot Scheppach BC-HT720-X jsou ideálním nástrojem pro snadné a efektivní tvarování živých plotů a... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 2  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: SCHEPPACH
Záruka: 10 let
Kód / Model: 5910606900
Váha: 5,40 kg
SCHEPPACH - 10 let zárukyScheppach nabízí dodatečné prodloužení záruky na dobu prodloužení záruky o 5 let na výrobky řady Scheppach 20V IXES. Záruční doba na tyto výrobky činí celkem 10 let.
Zaregistrujte produkt do 30ti dní od nákupu.
Popis
BC-HT720-X - 2 x 20 V aku plotostřih s bezuhlíkovým motorem
S výkonnou střižnou lištou o délce 720 mm dosahují 2700 střihů za minutu, což umožňuje přesné a rychlé střihy až do délky 650 mm. Poradí si i s větvemi o průměru 30 mm, což z nůžek činí perfektní nástroj pro údržbu i hustších a odolnějších živých plotů. Další výhodou je otočná rukojeť, kterou lze nastavit v rozsahu -90°, 0° a +90°, což usnadňuje práci ve všech směrech. Praktický sběrač odřezků umožňuje pohodlné odstraňování odstřižených větví přímo během práce, zatímco ergonomické rukojeti s měkkým povrchem zajišťují pohodlné držení i při delším používání. Nůžky mají integrovaný držák pro zavěšení na zeď, takže se dobře skladují. Tento model s napájením 2x 20 V (dohromady 40 V) vám zajistí rychlou, pohodlnou a bezpečnou údržbu vaší zahrady.
Stroj se dodává bez baterie a nabíječky.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Pro bezpečnost jsou nůžky vybaveny bezpečnostním spínačem s funkcí rychlého zastavení lišty. Laserem řezaná protiběžná čepel s hliníkovým vodicím profilem a kovovou ochranou proti nárazu zajišťuje precizní střih. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
V tomto případě jsou k provozu nutné 2 baterie
IXES_XAward_logo
Součásti balení:
  • plotostřih BC-HT720-X
  • sběrač odřezků
  • kryt na lištu
Parametry
Typ motoruaku 2x20V bezuhlíkový
Šíře střihu (cm)3
Délka lišty (mm)720
Otáčky (ot/min)2700
Hmotnost (Kg):4.00
Rozměry (cm):122 x 22.4 x 21.8
Rozměry balení (cm):124.5 x 23.5 x 23
Obj. č.:5910606900
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Aku Bez Aku
Napětí akumulátoru 20 V
Délka čepele 720 mm