SCHEPPACH C-HTGS200-X - 20 V aku nůžky na trávu a keře (solo) 5912205900
SCHEPPACH C-HTGS200-X - 20 V aku nůžky na trávu a keře (solo) 5912205900 SCHEPPACH C-HTGS200-X - 20 V aku nůžky na trávu a keře (solo) 5912205900 SCHEPPACH C-HTGS200-X - 20 V aku nůžky na trávu a keře (solo) 5912205900
Sleva 14%
C-HTGS200-X - 20 V aku nůžky na trávu a keře Akumulátorové nůžky na trávu a keře Scheppach C-HTGS200-X jsou praktickým 2v1 nástrojem, který zvládne širokou škálu zahradních prací. Jsou ideální ... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 4  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: SCHEPPACH
Záruka: 10 let
Kód / Model: 5912205900
Váha: 2,40 kg
SCHEPPACH - 10 let zárukyScheppach nabízí dodatečné prodloužení záruky na dobu prodloužení záruky o 5 let na výrobky řady Scheppach 20V IXES. Záruční doba na tyto výrobky činí celkem 10 let.
Zaregistrujte produkt do 30ti dní od nákupu.
Popis
C-HTGS200-X - 20 V aku nůžky na trávu a keře
Nůžky nabízejí snadnou výměnu střižných lišt díky chytrému systému, u kterého nemusíte používat nářadí. To umožňuje rychlé přepínání mezi stříháním trávy a keřů. Šířka čepele pro trávu je 90 mm, což zaručuje přesnou úpravu trávníkových okrajů. Čepele pro keře s délkou střihu 200 mm se postarají o snadnou a přesnou péči o keře a živé ploty. Kvalitní tvrzené čepele zajišťují perfektní řez a dlouhou životnost. Tento nástroj je ideální volbou pro údržbu vaší zahrady kombinující maximální pohodlí a všestrannost.
Stroj se dodává bez baterie a nabíječky.
Konstrukce
Nůžky jsou vybaveny moderním uhlíkovým motorem zajišťující plynulý chod, bezpečnostním spínačem s pojistkou a robustní převodovkou, která zaručuje jejich spolehlivý chod i při častém používání. Stroj  je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
IXES_XAward_logo
Součásti balení:
  • nůžky C-HTGS200-X
  • lišta na keře
  • lišta na trávu
  • dva ochranné kryty
Parametr
Typ motoruaku 20 V
Šířka lišty na trávu (mm)90
Délka lišty (mm)200
Otáčky (ot/min)1200
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 20 V