SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900
SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900 SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900 SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900 SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900 SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900 SCHEPPACH C-PHTS410-X - aku 20 V multifunkční stroj 2v1 (solo) 5912404900
Sleva 14%
C-PHTS410-X - 20 V aku multifunkční stroj 2v1 Výkonné akumulátorové multifunkční zařízení Scheppach C-PHTS410-X s funkcí 2v1 je navrženo pro stříhání živých plotů a prořezávání větví, a to i ve... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 1  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: SCHEPPACH
Záruka: 10 let
Kód / Model: 5912404900
Váha: 5,90 kg
SCHEPPACH - 10 let zárukyScheppach nabízí dodatečné prodloužení záruky na dobu prodloužení záruky o 5 let na výrobky řady Scheppach 20V IXES. Záruční doba na tyto výrobky činí celkem 10 let.
Zaregistrujte produkt do 30ti dní od nákupu.
Popis
C-PHTS410-X - 20 V aku multifunkční stroj 2v1
Plotostřih má nastavitelný úhel hlavy v 11 pozicích (90°–240°) a délka řezu 410 mm. Celkový dosah činí až 2,6 m, což umožňuje snadné stříhání i vyšších živých plotů. Prořezávací pila má nastavení úhlu ve 4 pozicích (135°–180°), rychlost řezu 4,5 m/s, délku řezu 180 mm a celkový dosah až 2,35 m. Je ideální pro přesné prořezávání větví. Díky plynule nastavitelnému teleskopickému hliníkovému nástavci lze snadno dosáhnout i na těžko přístupná místa. Bezpečná manipulace je zajištěna protiskluzovou rukojetí s bezpečnostním spínačem, zatímco automatické mazání řetězu a možnost výměny a napnutí řetězu bez nářadí usnadňují údržbu. Ramenní popruh potom zajišťuje pohodlí při práci a snižuje únavu.
Stroj se dodává bez baterie a nabíječky.
Konstrukce
Zařízení je vybaveno moderním uhlíkovým motorem zajišťující plynulý chod. Dlouhá životnost a spolehlivost jsou zajištěny kvalitními kovovými převody a pokročilou technologií výroby střižné i pilové lišty. Stroj  je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
IXES_XAward_logo
Součásti balení:
  • multifunkční stroj C-PHTS410-X
  • nástavec s plotostřihem
  • nástavec s řetězovou pilou
Parametry
Typ motoruaku 20 V
Délka lišty plotostřihu (mm)410
Šíře střihu (cm)1,6
Otáčky (ot/min)1200
Délka s plotostřihem / pilou (m)2,6 / 2,35
Délka pilové lišty (mm)180
Rychlost řetězu (m/s)4,5
Hmotnost (Kg):4.85
Rozměry (cm):122 x 22.4 x 21.8
Rozměry balení (cm):123.5 x 14.2 x 14.5
Obj. č.:5912404900
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Šířka čepele 16 mm
Otáčky 1. chod (ot/min) 1200
Napětí akumulátoru 20 V
Délka čepele 410 mm