VÝPRODEJ SCHEPPACH BC-PS150-X -20V aku prořezávací pila(bez baterie a nabíječky)PO SERVISE
Sleva 33%
BC-PS150-X - 20 V aku prořezávací pila s bezuhlíkovým motorem Tato kompaktní a lehká akumulátorová prořezávací pila Scheppach BC-PS150-X je ideálním nástrojem pro snadné prořezávání stromů, keř... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 1  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: SCHEPPACH
Záruka: 2 roky
Kód / Model: R__5910310900
Váha: 2,70 kg
Popis
BC-PS150-X - 20 V aku prořezávací pila s bezuhlíkovým motorem
S 6" ProCut lištou a řetězem dosahuje pila rychlosti řezu až 6,8 m/s, což umožňuje rychlý a plynulý postup při práci. Maximální řezný průměr činí 150 mm, což z ní dělá všestranného pomocníka nejen na zahradě. Kompaktní design pily umožňuje snadné použití i v obtížně přístupných místech, zatímco hladký chod s nízkými vibracemi zvyšuje komfort práce. Pila je vybavena měkkou ergonomickou rukojetí s bezpečnostním spínačem a automatickým mazáním řetězu. O bezpečnost se stará ochrana rukou, kryt řetězu a možnost snadného nastavení napnutí řetězu.
Stroj se dodává bez baterie a nabíječky.
Konstrukce
Moderní bezuhlíkový motor (Brushless motor) nabízí vysokou účinnost, delší výdrž baterie, dlouhou životnost a minimální opotřebení. Stroj je plně kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami řady Scheppach IXES 20V, které nabízí maximální flexibilitu a pohodlí bez kabelů.
IXES_XAward_logo
Parametry
Typ motoruaku 20V bezuhlíkový
Délka lišty (mm)152
Rychlost řetězu (m/s)6,8
Napínání řetězubeznástrojové
Rozteč řetězu1/4"
Nádrž na olej (l)0.3
Hmotnost (Kg):2.10
Rozměry (cm):42.5 x 11 x 17
Rozměry balení (cm):43.5 x 23 x 11.5
Obj. č.:5910310900
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Aku Bez Aku
Napětí akumulátoru 20 V