STANLEY SFMEH230K FatMax Bourací sekací kladivo SDS-Max (1600W/25J), kufr
Sleva 16%
Stanley FatMax SFMEH230K-QS: Bourací sekací kladivo SDS-Max 1.600 W v kufru Výkonný 1.600 W motor s dostatečnými rezervami přetížení i v těch nejnáročnějších podmínkách Dobrý poměr hmotnost... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 2  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: STANLEY
Záruka: 3 roky
Kód / Model: SFMEH230K-QS
Popis
Stanley FatMax SFMEH230K-QS: Bourací sekací kladivo SDS-Max 1.600 W v kufru
  • Výkonný 1.600 W motor s dostatečnými rezervami přetížení i v těch nejnáročnějších podmínkách
  • Vysoká úroveň uživatelského pohodlí díky ergonomickému designu rukojeti a pogumování
  • Elektronická regulace tepové frekvence pro širokou škálu aplikací
  • Vícepolohová druhá rukojeť (12 poloh) a kolébkový spínač pro snadnou a kontrolovanou manipulaci
  • LED světlo indikuje potřebu údržby
  • Dlouhá životnost díky robustní konstrukci
Technické parametry:
  • Příkon 1.600 W
  • Napájení: 230 V
  • Pocet rázu: 0 – 1.890 rázu/min
  • Energie úderu (EPTA/MAX): 5 – 15 / 5 – 25 J
  • Polohy sekáce: 12
  • Upínání: SDS Max
  • Hmotnost: 10,5 kg
Rozsah dodávky:
  • Bourací sekací kladivo
  • Nastavitelná boční rukojeť
  • Špičatý sekáč
  • Přenosný kufřík
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Příkon 1600 W