Grundfos UNILIFT AP12.40.08.A1 ponorné kalové čerpadlo s plovákem 96010980
Sleva 56%
včetně DPH
SKLADEM 8  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 96010980
Popis
Ponorné kalové čerpadlo Grundfos UNILIFT AP12.40.08.A1 je vyrobeno z korozivzdorné oceli a je určeno pro čerpání neagresivních a šedých odpadních vod. Díky průchodnosti pevných částic do 12 mm je vhodné pro široké spektrum aplikací, a to jak při přenosné, tak i stacionární instalaci uvnitř i vně budov.
Vlastnosti a výhody
  • Celonerezové provedení zajišťující vysokou odolnost proti korozi
  • Polootvřené oběžné kolo s průchodností pevných částic 12 mm
  • Integrovaný plovákový spínač pro automatický start a stop
  • Vhodné pro trvalý ponor – krytí IP68
  • Chladicí plášť motoru zajišťující efektivní chlazení
  • Dvojitá mechanická ucpávka s olejovou komorou
Technické údaje
Hydraulické parametry
• Max. průtok5,83 l/s (? 21 m3/h)
• Max. dopravní výška15 m
• Max. tlak? 1,5 bar
• Průchodnost pevných částic12 mm
• Typ oběžného kolaPolootvřené
Materiály
• Těleso čerpadlaNerezová ocel AISI 304 (DIN 1.4301)
• Oběžné koloNerezová ocel AISI 304 (DIN 1.4301)
• Kabelová průchodkaMosaz CW602N
Instalace
• Výtlačné hrdloRp 1 1/2
• Max. instalační hloubka7 m
• InstalaceSuchá / mokrá
Čerpaná kapalina
• Teplota kapaliny0 až 55 °C
• Hustota998,2 kg/m3
Elektrické údaje
• Napájení1 × 230 V / 50 Hz
• Příkon P11,3 kW
• Příkon P20,8 kW
• Jmenovitý proud5,9 A
• Otáčky2780 ot/min
• KrytíIP68
• Třída izolaceF
• Délka kabelu10 m
Použití
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Max. hloubka ponoru 7 m
Plovák S plovákem
Přípojka výtlaku 1 1/2"
Síťová přípojka 1~230 V, 50 Hz
Délka kabelu 10 m
Dopravní výška 15 m
Příkon 1300 W
Maximální průchodnost 12 mm
Max. průtok 20,98 m3/h
Krytí IP IP 68
Jmenovitý tlak 1,5 bar