Grundfos UNILIFT AP.35B.50.06 A1V ponorné kalové čerpadlo 96468356
Sleva 54%
včetně DPH
SKLADEM 3  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 96468356
Váha: 10,00 kg
Maximální průchodnost
Popis
Použití
  • Čerpání splaškové a odpadní vody
  • Čerpání povrchové a spodní vody
  • Domovní a komunální aplikace
  • Jímky, šachty, drenáže a nádrže
Výhody
  • Nerezové provedení čerpadla i oběžného kola
  • Oběžné kolo typu VORTEX s průchodností 35 mm
  • Integrovaný plovákový spínač pro automatický provoz
  • Dvojitá mechanická ucpávka s olejovou komorou
  • Tepelná ochrana motoru s izolací třídy F
  • Možnost volné instalace nebo použití automatické spojky
  • Dlouhá životnost díky kvalitním materiálům
Hydraulické parametry
• Maximální průtok300 l/min
• Maximální výtlak10,5 m
• Typ oběžného kolaVORTEX
• Maximální velikost pevných částic35 mm
• Toleranční pásmo křivkyISO 9906 Annex A
Instalační údaje
• Výtlačné hrdloR 2"
• Maximální hloubka ponoru7 m
• Maximální vnější rozměr234 mm
Kapalina
• Maximální teplota kapaliny40 °C
Elektrické údaje
• Typ motoruPSC
• Příkon P11,0 kW
• Jmenovité napětí1 × 230 V
• Frekvence sítě50 Hz
• Jmenovitý proud4,6 A
• Cos ?0,98
• Jmenovité otáčky2810 ot/min
• Kapacita kondenzátoru16 µF / 400 V
• KrytíIP68
• Třída izolaceF
• Tepelná ochranaAno
• Délka kabelu10 m
• Typ koncovkySCHUKO
Materiály
• Těleso čerpadlaNerezová ocel 1.4301 (DIN W.-Nr. 304, AISI)
• Oběžné koloNerezová ocel 1.4301 (DIN W.-Nr. 304, AISI)
Záruka
• Záruka24 měsíců
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Max. hloubka ponoru 7 m
Plovák S plovákem
Přípojka výtlaku 2"
Síťová přípojka 1~230 V, 50 Hz
Délka kabelu 10 m
Dopravní výška 11 m
Max. průtok 17,9 m3/h
Příkon 1000 W
Maximální průchodnost 35 mm