Grundfos UNILIFT AP.50B.50.08 A1V kalové čerpadlo 96468354
Sleva 54%
včetně DPH
SKLADEM 6  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: GRUNDFOS
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 96468354
Váha: 10,00 kg
Maximální průchodnost
Popis
Grundfos UNILIFT AP.50B.50.08 A1V – ponorné kalové čerpadlo 96468354
Vlastnosti a výhody
  • Ponorné kalové čerpadlo pro splaškové a odpadní vody
  • Oběžné kolo typu VORTEX s průchodností pevných částic až 50 mm
  • Celonerezové provedení z korozivzdorné oceli AISI 304
  • Plovákový spínač pro automatický start a stop
  • Dvojitá mechanická ucpávka s olejovou komorou
  • Integrovaná tepelná ochrana motoru
  • Motor s izolací třídy F a dlouhou životností
  • Možnost volné instalace nebo instalace s automatickou spojkou
  • Krytí IP68 pro trvalý ponor
Vhodné použití
  • Čerpání splaškové a odpadní vody
  • Čerpání dešťové a povrchové vody
  • Odvodnění jímek, šachet a sklepů
  • Průmyslové a komunální aplikace
Technické parametry
• Maximální výtlak11 m
• Maximální průtok400 l/min
• Maximální velikost nečistot50 mm
• Typ oběžného kolaVORTEX
• Maximální teplota média40 °C
• Maximální hloubka ponoru7 m
• Výtlačné hrdloR 2"
• Toleranční pásmo křivkyISO 9906 Annex A
Elektrické údaje
• Typ motoruPSC
• Příkon (P1)1,2 kW
• Napájení1 × 230 V / 50 Hz
• Jmenovitý proud5,37 A
• Účiník (cos ?)0,97
• Jmenovité otáčky2790 ot./min
• KrytíIP68
• Třída izolaceF
• Kondenzátor16 µF / 400 V
• Délka kabelu10 m
• Typ koncovkySCHUKO
Materiálové provedení
• Těleso čerpadlaNerezová ocel AISI 304 (1.4301)
• Oběžné koloNerezová ocel AISI 304 (1.4301)
• UcpávkaDvojitá mechanická
Obsah balení
  • Ponorné kalové čerpadlo Grundfos UNILIFT AP.50B.50.08 A1V
  • Plovákový spínač
  • Napájecí kabel 10 m se zástrčkou SCHUKO
Poznámka
Ilustrační foto – skutečné provedení výrobku se může v detailech lišit.
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Max. hloubka ponoru 7 m
Plovák S plovákem
Přípojka výtlaku 2"
Síťová přípojka 1~230 V, 50 Hz
Délka kabelu 10 m
Dopravní výška 11 m
Max. průtok 24,5 m3/h
Příkon 1200 W
Maximální průchodnost 50 mm