BAZAR Kermi Therm X2 Profil-V deskový radiátor 22 500 / 1000 FTV220501001L1K OHNUTÁ MŘÍŽKA!!
Sleva 63%
včetně DPH
SKLADEM 1  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 2 roky
Kód / Model: R__FTV220501001L1K
Připojení
• 2 × vnější závit G 3/4" pro svěrné šroubení dole vlevo
Provozní podmínky
• max. provozní teplota: 110 °C
• max. provozní teplota 90 °C u provedení Vplus
• max. provozní tlak 10 barů (zkušební tlak 13 barů)
Parametry
TYP (hloubka) 22 (100 mm)