Black & Decker BDCDC18B Aku vrtačka (30Nm/18V/2x1,5Ah)
Black & Decker BDCDC18B Aku vrtačka (30Nm/18V/2x1,5Ah) Black & Decker BDCDC18B Aku vrtačka (30Nm/18V/2x1,5Ah) Black & Decker BDCDC18B Aku vrtačka (30Nm/18V/2x1,5Ah)
Sleva 49%
Aku vrtačka 18V 2x1,5Ah Black&Decker BDCDC18B vhodná pro vrtání do dřeva, kovu, plastu a pro všechny typy šroubování. • Protiskluzov&aa... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 1  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: BLACK & DECKER
Záruka: 2 roky
Kód / Model: BDCDC18B-QW
Váha: 1,96 kg
CENA DOPRAVY
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Podobné produkty
Popis
Aku vrtačka 18V 2x1,5Ah Black&Decker BDCDC18B vhodná pro vrtání do dřeva, kovu, plastu a pro všechny typy šroubování.
• Protiskluzová měkká rukojeť pro větší komfort a bezpečnost
• Optimální stroj pro vrtání do dřeva, kovu, plastu a pro všechny typy šroubování
• Kompaktní a lehký, pro větší pohodlí a kontrolu při používání
Rozsah dodávky
• 2x akumulátor 18V 1,5Ah
• Nabíječka (8h)
Technické parametry
• Kapacita akumulátoru: 1,5 Ah
• Napětí akumulátoru: 18 V
• Otáčky na prázdno: 0 - 650 /min
• Počet akumulátorů: 2
• Typ akumulátoru: Li-Ion
• Krouticí moment: 28 Nm
• Krouticí moment (tvrdý materiál): 28 Nm
• Max. průměr vrtání - dřevo: 25 mm
• Max. průměr vrtání do oceli: 10 mm
• Rozsah sklíčidla: 10 mm
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V
Kapacita akumulátoru 1,5 Ah
Počet akumulátorů 2
Aku 2x Aku 1,5 Ah / karton
Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm) 10,3/30
Otáčky 1. chod (ot/min) 650
Frekvence příklepu (min-1) Bez
Max. průměr vrtání, ocel 10 mm
Upínání nástrojů 1 - 10 mm