Black & Decker BEH710SA32 Jednorychlostní příklepová vrtačka 710 W + sada nástrojů (32 ks)
Je nám líto, produkt není dostupný.Vyberte si alternativu
Výrobce: BLACK & DECKER
Kód / Model: BEH710SA32-QS
Podobné produkty
Popis
• Tato vrtačka s příklepovým mechanismem vyvine až 47.600 rázů za minutu
• V porovnání s podobnou variantou BEH550 je verze vrtačky BEH710 osazena výkonnějším motorem o příkonu až 710 W
• Příklepová vrtačka Black&Decker
• Kompaktní a lehká konstrukce
• Rychloupínací sklíčidlo (13 mm)
• Zajištění vřetena pro výměnu bitů
• Pravý/levý chod pro šroubování
• Pohodlná polohovatelná rukojeť
Oblasti použití
• Ideální nástroj pro lehké vrtání do zdiva a betonu
• Vrtání do dřeva a oceli
• Vhodné pro domácí (hobby) použití
Technické údaje
• Příkon vrtačky 710 W
• Max. průměr vrtání do dřeva 25 mm
• Max. průměr vrtání do oceli 13 mm
• Max. průměr vrtání do zdiva 13 mm
• Otáčky na prázdno 0 - 2800 /min
• Počet převodových stupňů 1
• Počet příklepů 47600 min
• Typ sklíčidla Rychloupínací
Rozsah dodávky
• Příklepová vrtačka Black&Decker BEH710KA5
• Přídavná boční rukojeť
32 dílná sada vrtáků a bitů Black&Decker A7216 v odolném plastovém pouzdru, která obsahuje:
• 4x vrták do zdiva - 5,6,7,8mm
• 4x vrtáky do dřeva - 4,5,6,8mm
• 5x vrtáky do kovu HSS-R - 2,3,4,5,6mm
• 3x nástračný klíč 7,8,10mm
• 14x šroubovací bity 25 mm (1 x PH1, Ph2, Ph3, 1 x PZ1, PZ2 x 2, 1 x PZ3, plochý 4,6,7.2, Torx 15,20,25 a 30 )