Black & Decker GKC1825L20 Aku řetězová pila (25cm/18V/1x2,0Ah)
Sleva 27%
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: BLACK & DECKER
Záruka: 2 roky
Kód / Model: GKC1825L20-QW
Váha: 4,19 kg
Popis
• akumulátorová řetězová pila s délkou lišty 25 cm
• na jedno nabití vydrží až 200 řezů větví o průměru 3,5 cm
• Li-Ion akumulátor s dlouhou životností
• lehká konstrukce pro snadné použití a ovladatelnost
• napínání řetězu bez nutnosti nářadí- rychlá a snadná montáž řetězu a seřízení
• vylepšená ergonomie - optimálně vyvážená pro větší pohodlí při práci, pohodlná rukojeť
Technické parametry:
• Kapacita baterie (Ah): 2,0
• Napájecí napětí (V): 18
• Přední řetězové kolo: Ne
• Řetězová brzda: Ano
• Setrvačníková řetězová brzda: Ano
• Druhá rukojeť: Ne
• Automatické mazání: Ano
• Beznářaďové upínání řetězu: Ano
• Typ baterie: Li-Ion
• Ostatní Max. délka řezu do dřeva: 250 mm
• Délka lišty (cm): 25
• Hmotnost (kg): 3,1
Součástí dodávky:
• 1x akumulátor Li-Ion 18 V 2,0 Ah
• nabíječka
• řetěz
• kryt řetězu
• baleno v kartonu
ILUSTRAČNÍ FOTO
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Typ pohonu Akumulátorové
Napětí akumulátoru 18 V
Kapacita akumulátoru 2 Ah
Počet akumulátorů 1
Aku 1x Aku 2,0 Ah
Délka lišty 25 cm
Rychlost řetězu 3,5 m/s
Max. hloubka řezu 250 mm
Nabíjecí napětí 6 V, 54 V, 5 V, 40 V, 4 V, 36 V, 3,7 V, 3,6 V, 25,2 V, 24 V, 21,6 V, 21,5 V, 20 V, 18 V, 14,4 V, 12 V, 11,5 V, 10,8 V, 7,2 V, 9,6 V