BOSCH GBA18V-20 PROFESSIONAL Akumulátor 2,0 Ah, Li-Ion 1600A03K19
Novinka
PRO GBA18V-20 Akumulátor Číslo obj. 1.600.A03.K19 Technické parametry Napětí akumulátoru 18,0 V Hmotnost 0,38 kg Kapacita akumulátoru 2 Ah Rozměry akumulátoru (šířka × délka × v... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Není sklademDotázat se na dostupnost
Množství:   Porovnat
Výrobce: BOSCH PROFESSIONAL
Záruka: 3 roky
Kód / Model: 1600A03K19
Váha: 0,70 kg
Popis
PRO GBA18V-20
Akumulátor
Číslo obj. 1.600.A03.K19
Technické parametry
Napětí akumulátoru
18,0 V
Hmotnost
0,38 kg
Kapacita akumulátoru
2 Ah
Rozměry akumulátoru (šířka × délka × výška)
75 x 114 x 43 mm
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V