BOSCH GCM305-216S PROFESSIONAL Kapovací a pokosová pila 0601B61000
Novinka
včetně DPH
Není sklademDotázat se na dostupnost
Množství:   Porovnat
Výrobce: BOSCH PROFESSIONAL
Záruka: 3 roky
Kód / Model: 0601B61000
Popis
PRO GCM305-216S
Kapovací a pokosová pila
Číslo obj. 0.601.B61.000
Součástí dodávky
  • 2x opěrný blok
  • krabice
Technické údaje
Průměr pilového kotouče
216 mm
Nastavení pokosového úhlu
48 ° L / 48 ° P
Nastavení úhlu sklonu
47 ° L / 2 ° P
O otvoru pilového kotouče
30 mm
Řezná kapacita 0°
70 x 315 mm
Řezná kapacita 45° pokos
70 x 215 mm
Řezná kapacita 45° sklon
40 x 305 mm
Rozměry nářadí (šířka × délka × výška)
493 x747 x391 mm
Volnoběžné otáčky*
4.320 – 5.280 ot/min
Hmotnost*
15,3 kg
PRO GCM305-216S: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Vybavení a použití
Doplňující informace
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Příkon 1300 W
Otáčky 1. chod (ot/min) 4800
Průměr kotouče 216 mm