BOSCH GLA 18VH-7500 PROFESSIONAL Akumulátorové pracovní světlo 06014A5000
Popis
GLA 18VH-7500 Professional - Akumulátorové pracovní světlo
- Vynikající výkon s maximálním světelným tokem 7 500 lumenů, 3 úrovněmi jasu a režimy 180/360°
- Bezproblémová doba chodu díky hybridnímu napájení pro síťový nebo akumulátorový provoz
- Pohodlné rychlé nabíjení zařízení s USB-C® prostřednictvím integrovaného portu USB-C®
- Optimální rozložení světla díky velkému, robustnímu háčku v základně a možnosti montáže na stativ
Součástí této varianty
- Nízkopříkonový napájecí kabelObjednací číslo: 16044607CZ
- Kartonová krabice
- Návodu na obsluhu
Technické údaje
| Další údaje | |
|---|---|
| Světelný tok* | 7 500 lm |
| Napětí akumulátoru, funguje s | 18,0 V |
| Hmotnost bez akumulátoru* | 4,1 kg |
| Počet stupňů jasu | 3 |
* Více informací o odchylkách najdete pod následujícím odkazem: Technické vlastnosti výrobků
GLA 18VH-7500 Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Špatně osvětlené pracovní prostory namáhají oči. Pracovní svítilna Bosch GLA 18VH-7500 Professional maximalizuje osvětlení pracovního prostoru díky vynikajícímu světelnému toku 7 500 lumenů. Navíc si můžete upravit jas a díky režimům 180/360° vidíte na všechny strany. A už nikdy si nemusíte dělat starosti s dobou chodu: toto hybridní pracovní světlo umožňuje provoz s kabelem i bez kabelu s 18V akumulátorem Bosch Professional. Zařízení s USB-C® můžete rychle nabíjet přes integrovaný port USB-C®. Díky praktickým možnostem montáže můžete umístit světlo tam, kde ho potřebujete, pro optimální rozložení světla díky velkému, robustnímu kovovému háčku v základně a 5/8palcovému závitu pro upnutí do stativu. Intuitivní funkce HMI zajistí, že budete vždy vědět, kolik energie má váš akumulátor, a pomocí panelu LED kontrolek můžete ovládat, na jakou úroveň jasu je světlo nastaveno, a zorný úhel.
Vybavení a použití
Doplňující informace
Pracovní svítilna Bosch GLA 18VH-7500 Professional je hybridní zařízení pro provoz s kabelem nebo bez něj. USB-C® Power Delivery pracuje s výkonem až 15 W. Rozhraní člověk-stroj má tři panely s LED kontrolkami pro: displej zapnutý/stmívání/vypnutý, funkci 180°/360° a stav nabití akumulátoru. Nabízí dvě možnosti montáže: pomocí háčku nebo stativu přes 5/8" závit pro připevnění ke stativu GLT 300-40.
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
| Parametry | |
| Napětí akumulátoru | 18 V |
| Světelný tok | 7500 lm |
| Počet akumulátorů | Bez |
| Aku | Bez Aku / karton |
| Příkon | 100 W |