BOSCH GSS18V-18 PROFESSIONAL Vibrační bruska, L-BOXX 162 06019R7001
Sleva 28%
včetně DPH
Skladem v externím skladěDostupnost: 5 pracovních dní
Množství:   Porovnat
Výrobce: BOSCH PROFESSIONAL
Záruka: 3 roky
Kód / Model: 06019R7001
Váha: 3,52 kg
CENA DOPRAVY
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Podobné produkty
Popis
GSS18V-18 Professional
Vibrační bruska
Číslo obj. 0.601.9R7.001
  • Optimální ovládání díky nízké výšce až 118 mm a vynikajícímu vyvážení nástroje
  • Menší únava při nízké hodnotě vibrací až 3,5 m/s2
  • Efektivní řešení odvodu prachu s vysokou mírou odsávání prachu 85 % a snadnou likvidací prachu
Rozsah dodávky
Součástí všech variant
  • 1× brusný list C470
    Objednací číslo: 2 608 608 614
  • Sáček na prach
Navíc v této variantě
  • Vložka 1/1 pro L-BOXX pro GSS 18V-18
    Objednací číslo: 1 619 PC7 246
  • L-BOXX 162
    Objednací číslo: 1 600 A03 8TU
Technické údaje
Napětí akumulátoru
18,0 V
Orbitální průměr
2 mm
Volnoběžné otáčky
5000 – 10000 ot/min
Počet kmitů ve volnoběhu*
10.000 – 20.000 kmitů/min
Hmotnost bez akumulátoru*
1,2 kg
BITURBO
Ne
GSS18V-18 Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Akumulátorové nářadí PRO GSS 18V-18 je navrženo pro optimální ovládání díky své nízké výšce až 118 mm a vynikajícímu vyvážení. Díky nízké hodnotě vibrací až 3,5 m/s2 můžeš pracovat delší dobu, aniž by ses unavil nebo ti znecitlivěla ruka. Tato bruska je vybavena účinným řešením odvodu prachu s vysokou mírou odsávání prachu 85 % a snadnou likvidací prachu.
Vybavení a použití
GSS 18V-18 je určena k broušení dřevěných nebo kovových povrchů a hran, suchých stěn/omítek, broušení povrchů před lakováním a odstraňování starých nátěrů. Je kompatibilní se systémem Bosch Click&Clean.
Doplňující informace
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napájení Akumulátor
Napětí akumulátoru 18 V
Počet akumulátorů Bez
Počet kmitů 10.000 – 20.000 min-1
Průměr kmitání 2 mm