BOSCH GWS18V-11PS PROFESSIONAL Úhlová bruska, 2x 5.0Ah, L-BOXX 06019N4302
Sleva 28%
včetně DPH
SKLADEM 6  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: BOSCH PROFESSIONAL
Záruka: 3 roky
Kód / Model: 06019N4302
Váha: 6,48 kg
CENA DOPRAVY
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Podobné produkty
Popis
GWS18V-11PS Professional
Úhlová bruska
Číslo obj. 0.601.9N4.302
  • Vynikající ergonomie pro pohodlné řezání a broušení s otočnou rukojetí
  • Všestranné ochranné prvky se zpětným rázem, inteligentním brzdovým systémem a páčkovým spínačem
  • Vysoký výkon odpovídající síťovému nářadí 1 100 W
  • Ergonomická a snadno použitelná díky dlouhé, štíhlé rukojeti
  • Zmírňuje únavu díky pohodlné antivibrační rukojeti
Rozsah dodávky
Součástí všech variant
  • Ochranný kryt
    Objednací číslo: 1 600 A02 1MH
  • Rychloupínací matice
    Objednací číslo: 1 600 A01 6DN
  • Ochranný kryt (číslo náhradního dílu: 1 600 A00 XK9)
  • Přídavná rukojeť s tlumením vibrací
    Objednací číslo: 1 602 025 0A0
  • Upínací příruba
    Objednací číslo: 2 605 703 014
Navíc v této variantě
  • 2× akumulátor GBA 18V 5.0Ah
    Objednací číslo: 1 607 A35 14S
  • Rychlonabíječka GAL 12V/18V-80
    Objednací číslo: 1 600 A03 7CH
Technické údaje
Napětí akumulátoru
18,0 V
Volnoběžné otáčky*
3.000 – 9.000 ot/min
O kotouče
125 mm
Závit hřídele brusky
M14
O vrtání
22,23 mm
Hmotnost bez akumulátoru*
1,9 kg
X-LOCK
Ne
BITURBO
Ne
GWS18V-11PS Professional: Podrobnější informace
Důležité údaje o produktu
Vybavení a použití
Doplňující informace
PRO GWS18V-11PS má robustní kovovou přírubu a na výběr 6 úrovní rychlosti.
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Max. průměr kotouče 125 mm
Napětí akumulátoru 18 V