BOSCH GNB 18V PROFESSIONAL Hřebíky do betonu 1600A02R7F
BOSCH GNB 18V PROFESSIONAL Hřebíky do betonu 1600A02R7F BOSCH GNB 18V PROFESSIONAL Hřebíky do betonu 1600A02R7F BOSCH GNB 18V PROFESSIONAL Hřebíky do betonu 1600A02R7F BOSCH GNB 18V PROFESSIONAL Hřebíky do betonu 1600A02R7F BOSCH GNB 18V PROFESSIONAL Hřebíky do betonu 1600A02R7F BOSCH GNB 18V PROFESSIONAL Hřebíky do betonu 1600A02R7F
Sleva 4%
Hřebíky do betonu pro GNB 18V Professional Odolné hřebíky pro hřebíkovačku GNB 18V Professional k optimálnímu upevnění do betonu a oceli Široká škála hřebíků s různými délkam... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Skladem v externím skladěDostupnost: 5 pracovních dní
Množství:   Porovnat
Výrobce: BOSCH PROFESSIONAL
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 1600A02R7F
Váha: 2,17 kg
Popis
Hřebíky do betonu pro GNB 18V Professional
Odolné hřebíky pro hřebíkovačku GNB 18V Professional k optimálnímu upevnění do betonu a oceli
  • Široká škála hřebíků s různými délkami pro řadu upevňovacích aplikací
  • Nářadí a hřebíky od jednoho dodavatele – optimalizovaný a certifikovaný systém (s GNB 18V Professional)
Pro optimální upevnění do betonu
  • Hřebíky z pozinkované oceli s dlouhodobou odolností
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Délka 40 mm
Průměr 2 2,7 mm
Průměr 6,25 mm