DeWALT DNM40R50GZ Pozinkované kroužkované hřebíky 4x50mm pro DCN693 2000ks
Sleva 20%
• Pozinkované kroužkované hřebíky 4x50mm pro DCN693 2000ks Technické parametry • Typ: Konvex • Drát: 4,0 mm • Délka hřebíku: 50 mm • Průměr hlavičky: 8,0 mm • Tvar hlavičky: Kulatá • Sklon: 3... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: DEWALT
Záruka: 2 roky
Kód / Model: DNM40R50GZ
Popis
• Pozinkované kroužkované hřebíky 4x50mm pro DCN693 2000ks
Technické parametry
• Typ: Konvex
• Drát: 4,0 mm
• Délka hřebíku: 50 mm
• Průměr hlavičky: 8,0 mm
• Tvar hlavičky: Kulatá
• Sklon: 33-34°
• Povrchová úprava: Pozink
• Počet ks v balení: 2 000 ks
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Délka 50 mm
Průměr 2 4 mm