GÜDE Štípač dřeva GHS 1000/14TZ-A 2062
Sleva 30%
včetně DPH
Skladem v externím skladěDostupnost: 2 týdny
Záruka: 2 roky
Kód / Model: 2062
Popis
Güde GHS 1000/14TZ-A Štípačka na dřevo
Vybavení:
  • Štípač dlouhých polen dle nejnovějších kvalitativních a bezpečnostních norem
  • Pevná ocelová konstrukce bez zkroucení
  • Dvouruční bezpečnostní ovládání
  • Štípací nůž ze speciální oceli s dlouhou životností
  • Oboustranná záchytná lišta na štípací materiál
  • Vysoce účinné hydraulické čerpadlo
  • Robustní vývodový hřídel
  • Tříbodový závěs KAT 1
  • Hydraulicko-mechanický zvedák polen
  • Zařízení pro upevnění štípaného materiálu
  • Dva stupně rychlosti
  • Automatický návrat štípacího klínu s bezpečnostním vypnutím
  • Zásuvná přepravní oje s otočným kolečkem
Technická data
Otáčky vývodového hřídele540 min-1
Výkon traktoru18/25 kW / PS
Množství hydraulického oleje10 l
Hydraulický tlak245 bar
Základní deska ŠxD420 x 535 mm
Typ hydraulického olejeHLP46
Mrtvice v mezeře960 mm
Maximální štěpný tlak14 t
Délka rozdělení1000 mm
Číslo rychlost posuvu2
Kloubový hřídel s reverzní rychlostí0,07 m/s
Kloubový hřídel pro rychlost vpřed0,30 (fast) / 0,057 (slow) m/s
Max. štěpný materiál ⌀ 430 mm
Hodnota šumu LWA97 dB
Tříbodový závěsKAT.1
Délka950 mm
Šířka660 mm
Výška2000 mm
Parametry
Max. štípací tlak 14 t
Max. délka polen 1000 mm
Průměr 430 mm