HiKOKI DS18DDWRZ Aku šroubovák (18V/2x 2,0Ah)
Sleva 32%
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: Hikoki
Záruka: 5 let
Kód / Model: DS18DDWRZ
Váha: 4,21 kg
Popis
• Vyniká svým bezuhlíkovým motorem, který poskytuje efektivní a spolehlivý výkon.
• Jeho lehká konstrukce usnadňuje manipulaci a snižuje únavu při dlouhodobém používání.
• S 22 pozicemi nastavení utahovacího momentu dokáže přizpůsobit se každému úkolu.
Technické parametry:
• Napětí: 18 V
• Kapacita akumulátoru: 2.0 Ah
• Sklíčidlo: 13 mm
• Typ akumulátoru: Li-Ion
• Max. kroutící moment: 55 Nm
• Počet otáček: 0-440/0-1700 ot./min
• Max. průměr vrtáku dřevo/kov: 36/13 mm
• Hmotnost: 1.2 Kg
Rozsah dodávky:
• 2x akumulátor BSL1820M 2,0 Ah
• Nabíječka
• HitBox
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V
Kapacita akumulátoru 2 Ah
Počet akumulátorů 2
Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm) 55
Otáčky 1. chod (ot/min) 440
Otáčky 2. chod (ot/min) 1700
Max. průměr vrtání, dřevo 13 mm
Max. průměr vrtání, ocel 16 mm