HiKOKI WR36DBWRZ Aku rázový utahovák (36V/2xBSL36A18) HitBOX
Sleva 34%
• 36 V (2,5 Ah) Li-ion • Max. povolovací moment 1 650 Nm • 4 stupňový přepínač pro nastavení různých hodnot krouticího momentu • Vysoce výkonný bezkartáčový motor, převážně bezúdržbový • Řídicí ... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 3  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: Hikoki
Záruka: 3 roky
Kód / Model: WR36DBWRZ
Váha: 7,67 kg
Popis
• 36 V (2,5 Ah) Li-ion
• Max. povolovací moment 1 650 Nm
• 4 stupňový přepínač pro nastavení různých hodnot krouticího momentu
• Vysoce výkonný bezkartáčový motor, převážně bezúdržbový
• Řídicí elektronika (zpětnovazební řízení)
• Elektrická brzda
• Otáčení doprava/doleva
• Absolutně bezzákluzový provoz
• Optimálně umístěná, samostatně vypínatelná LED dioda pro bezpečné pracovní prostředí
• Ochrana proti prachu a vodě podle IP56
Obsah balení
• 2 akumulátory BSL36A18 36V(2,5 Ah) 18V (5,0 Ah)
• 1 nabíječka UC18YSL3
• 1 HSC III (HIK System Case III)
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 36 V