HiKOKI W18DBW2Z Aku bezuhlíkový sádrokartonářský šroubovák 18V (bez baterie a nabíječky)
Sleva 15%
• Rychloupínací zásobník • Automatický režim • LED světlo • Impulzní režim pro přesné zahloubení • Uživatelsky přívětivý design Technické parametry: • Bit: 6,35 mm (1/4") šestihran • Veliko... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 3  ksMůžete mít 15.05. - 18.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: Hikoki
Záruka: 3 roky
Kód / Model: W18DBW2Z
Váha: 3,49 kg
Popis
• Rychloupínací zásobník
• Automatický režim
• LED světlo
• Impulzní režim pro přesné zahloubení
• Uživatelsky přívětivý design
Technické parametry:
• Bit: 6,35 mm (1/4") šestihran
• Velikost šroubu: 4 mm
• Délka šroubu: 57 mm (se zásobníkem)
• Napětí: 18 V
• Rychlost bez zátěže: 0 - 3000 ot./min
• Celková délka: 256 mm
• Hmotnost: 1,5 kg (s baterií BSL1820M)
Příslušenství:
• 2x prodloužený bit PH2
• háček
• hitbox
Bez baterie a nabíječky!
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 18 V