HOLZMANN Ponorná kotoučová pila (165x20mm/1400W) TAS165PRO
HOLZMANN Ponorná kotoučová pila (165x20mm/1400W) TAS165PRO HOLZMANN Ponorná kotoučová pila (165x20mm/1400W) TAS165PRO HOLZMANN Ponorná kotoučová pila (165x20mm/1400W) TAS165PRO HOLZMANN Ponorná kotoučová pila (165x20mm/1400W) TAS165PRO HOLZMANN Ponorná kotoučová pila (165x20mm/1400W) TAS165PRO HOLZMANN Ponorná kotoučová pila (165x20mm/1400W) TAS165PRO
Sleva 26%
HOLZMANN TAS165PRO – Ponorná kotoučová pila 165 mm, 1400 W HOLZMANN TAS165PRO_230V je vysoce kvalitní ponorná kotoučová pila ideální pro přesné řezání různých materiálů, jako je masivní dře... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM 2  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: HOLZMANN
Záruka: 2 roky
Kód / Model: TAS165PRO
Váha: 8,75 kg
CENA DOPRAVY
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Popis
HOLZMANN TAS165PRO – Ponorná kotoučová pila 165 mm, 1400 W
HOLZMANN TAS165PRO_230V je vysoce kvalitní ponorná kotoučová pila ideální pro přesné řezání různých materiálů, jako je masivní dřevo, dřevotřískové desky nebo lamináty. Díky jemnému nastavení hloubky řezu, funkci předřezu a Soft-startu nabízí čistý řez i při nízkých otáčkách. Automatická ochrana proti zpětnému rázu a fixace stopy zajišťují bezpečnou práci.
Hlavní vlastnosti
  • Ponorná kotoučová pila pro přesné a čisté řezy
  • Jemné nastavení hloubky řezu
  • Funkce předřezu pro kvalitní začátek řezu
  • Soft-start a automatická ochrana proti zpětnému rázu
  • Fixace stopy pro přesné vedení pily
  • Možnost odsávání pilin (součástí prachový vak)
  • Dodáváno v hliníkovém kufru
  • Volitelně: vodící lišta a připojení vodící lišty
Součást dodávky
  • Ponorná kotoučová pila HOLZMANN TAS165PRO
  • Prachový vak
  • Hliníkový kufr
Technické parametry
Údaje o motoru
Jmenovitý výkon S11400 W
Počet otáček2000 – 5000 ot/min
Napětí230 V
Řezný výkon
Max. výška řezu při 90°54 mm
Max. výška řezu při 45°42 mm
Kotoučová pila
Otvor20 mm
Počet zubů48
Tloušťka zubu2,5 mm
Průměr kotouče165 mm
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí 230 V
Výkon 1400 W
Otáčky 1. chod (ot/min) 2000
Otáčky 2. chod (ot/min) 5000
Průměr kotouče 165 x 20 mm
Max. hloubka řezu (90°) 54 mm
Max. hloubka řezu (45°) 42 mm