Kermi B20-S M koupelnový radiátor 1789 x 590 mm, rovný, bílá LS01M1800602XXK
Kermi B20-S M koupelnový radiátor 1789 x 590 mm, rovný, bílá LS01M1800602XXK Kermi B20-S M koupelnový radiátor 1789 x 590 mm, rovný, bílá LS01M1800602XXK Kermi B20-S M koupelnový radiátor 1789 x 590 mm, rovný, bílá LS01M1800602XXK
Sleva 31%
Otopné těleso pro moderní vytápění koupelny. Je konstruováno vertikálními trubkami v profilu D (40x30 mm) a rovnými příčnými trubkami ( 20 mm). Dodáváno kompletně k montáži včetně upevňovací s... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
Není skladem Na objednávkuDotázat se na dostupnost
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: LS01M1800602XXK
Popis
Otopné těleso pro moderní vytápění koupelny. Je konstruováno vertikálními trubkami v profilu D (40x30 mm) a rovnými příčnými trubkami ( 20 mm).
Dodáváno kompletně k montáži včetně upevňovací sady a odvzdušňovacího ventilu.
Výhody výrobku:
• Kompaktní otopné těleso pro teplovodní vytápění
• Středové spodní připojení 50 mm nebo spodní stranévé připojení podle stavební délky.
Obsah dodávky:
• Montážní sada je přiložena, splňuje třídy požadavků I a II podle směrnice VDI 6036.
• Třída požadavků III je možná na vyžádání.
• Na místě montáže je nutné zkontrolovat dostatečnou nosnost stavebního materiálu stěny.
• Všechny viditelné části upevnění v barvě otopného tělesa.
Technické informace:
• Připojení: 2 x G 1/2“ vnitřní závit
• Spodní středové připojení
• Rozteč připojení: 50 mm
• Přívod možný: vlevo nebo vpravo
• Vhodné pro jednotrubkový systém
• Odvzdušnění: G 1/2“ nahoře, vlevo
• Provozní tlak: max. 10 bar
• Zkušební tlak: 13 bar
• Stavební výška (BH): 1789 mm
• Stavební délka (BL): 590 mm
•Stavební hloubka (BT): 32 mm
• Rozteč připojení (NA1): 550 mm
• Rozteč připojení (NA2): 50 mm
• Exponent otopného tělesa: 1,2418 n
• Provedení: rovné
• Barevné provedení: bílá RAL 9016
• Obsah vody: 14,8 l
• Hmotnost: 8,4 kg
Provozní podmínky:
• Teplá voda do 110 °C, možnost přídavného elektrického vytápění
(max. teplota v přítoku 80 °C).
• U středového připojení: elektrickou topnou tyč lze namontovat dodatečně.
Tepelný výkon:
• E-sada: 800 W
• 75/65-20°C: 945 W
• 70/55-20°C: 765 W
• 55/45-20°C: 497 W
• 70/55-24°C: 675 W
• 55/45-24°C: 415 W
UPOZORNĚNÍ:
Vzdálenost spodní hrany otopného tělesa k podlaze min. 150 mm.
Tato vzdálenost by se podle optických hledisek měla přizpůsobit poměrům v místnosti.
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Typ připojení středové
Profil rovná trubka
Barva bílá
Výška 1789 mm
Šířka 590 mm