Kermi konzole stěnová dlouhá sada, výška 900 mm, pozinkováno ZB02590015
Sleva 19%
• Pro univerzální použití ( montované domy, dřevěné a betonové stěny atd. ) • Pozinkovaný ocelový plech, zahnutý • Díky rozdílnédélce stran jsou možné dvě různé vzdálenosti od zdi (30 mm, 50 mm... Zobrazit celý popis »
Záruka: 5 let
Kód / Model: ZB02590015
Váha: 1,30 kg
Popis
• Pro univerzální použití ( montované domy, dřevěné a betonové stěny atd. )
• Pozinkovaný ocelový plech, zahnutý
• Díky rozdílnédélce stran jsou možné dvě různé vzdálenosti od zdi (30 mm, 50 mm)
• Výškově nastavitelná
Sadu tvoří:
• 2 stěnové konzoly
• 2 pojistky proti vytažení pro stěnovou konzolu
• 3 úchyty tlumiče hluku
Parametry
Výška 900 mm