Kermi Therm X2 LINE-V deskový radiátor 11 505 x 1105 PLV110501101R1K
Sleva 10%
včetně DPH
Není skladem Na objednávkuDotázat se na dostupnost
Množství:   Porovnat
Výrobce: KERMI
Záruka: 5 let
Kód / Model: PLV110501101R1K
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Popis
Ventilový radiátor therm-x2® Line-V
• Ventilový radiátor s integrovanou ventilovou vložkou
• Ventilový radiátor Kermi therm-x2 Line se připojuje na spodní straně na boku.
Stylové deskové otopné těleso s jemně profilovanou čelní deskou
Vaše výhody s therm-x2 Line
• atraktivní design s jemně profilovanou čelní deskou
• široké spektrum typů a stavebních rozměrů
• inovativní technologie therm-x2
• vhodné jak pro novostavby, tak pro renovace starých budov
• vhodné pro montáž všech druhů poměrových měřičů tepla
• rozmanitý výběr možností připojení
• bezproblémová montáž
• Těleso je vyrobeno z ocelového plechu tl. 1,25 mm. Typy 11-33 mají boční a horní zakrytování.
Na zadní straně jsou přivařeny upevňovací lamely:
• 4 ks pro délky do 1600 mm (včetně)
• 6 ks pro délku 1800 mm a větší.
Součástí dodávky tělesa je upevňovací sada (závrtné konzole příslušenství).
Technické parametry:
• Materiál: ocelový plech St 12.03, tl. 1,25 mm
• Nejvyšší přípustný provozní přetlak: 1.0 MPa
• Nejvyšší přípustná provozní teplota: 110 °C
• Připojovací závit: 2 x G 3/4'' vnější
• Způsob připojení: spodní, vpravo
• Součinitel odporu: T=2,500 (DN 15)
• Teplotní exponent n = 1,2805
• Teplotní spád: 75/65/20 °C
• Hloubka B = 63 mm
• Připojovací rozteč h = H-50 mm
• Výška: 505 mm
• Délka: 1105 mm
• Tepelný výkon Q: 828 W
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
DÉLKA RADIÁTORŮ 1105
VÝŠKA RADIÁTORŮ 505
TYP (hloubka) 11 (61 mm)