Kermi Therm X2 Profil-Hygiene-kompakt deskový radiátor 30 300 / 1100 FH0300311
Sleva 36%
Záruka: 5 let
Kód / Model: FH0300311
• 4 ks pro délky do 1600 mm (včetně)
• 6 ks pro délku 1800 mm a větší.
• Nejvyšší přípustný provozní přetlak: 1.0 MPa
• Teplotní spád: 75/65/20 ° C
• Hloubka B = 155 mm
• Připojovací rozteč h = H-54 mm
• Výška: 300 mm
• Délka: 1100 mm
• Tepelný výkon Q: 905 W
Parametry
TYP (hloubka) 30 (157 mm)