MAKITA DF333DNX12 Aku šroubovák Li-ion CXT Li-ion CXT (1x2,0Ah/12V) MAKPAC
Sleva 44%
• Kompaktní a ergonomický design s délkou pouze 179 mm • Výkonný motor pro vysoké pracovní nasazení • 20-násobné nastavení točivého momentu plus stupeň vrtání • Rychloupínací sklíčidlo pro ovlád... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: MAKITA
Záruka: 3 roky
Kód / Model: DF333DNX12
Váha: 1,20 kg
MAKITA - 3 roky záruky Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky.
Pro získání záruky je nutné produkt zaregistrovat
CENA DOPRAVY
Cena dopravy je počítána automaticky dle váhy a typu přepravy.
Tento výrobek zasíláme touto přepravou:
Příslušenství
Podobné produkty
Popis
• Kompaktní a ergonomický design s délkou pouze 179 mm
• Výkonný motor pro vysoké pracovní nasazení
• 20-násobné nastavení točivého momentu plus stupeň vrtání
• Rychloupínací sklíčidlo pro ovládání jednou rukou a
zámek vřetena
• LED pracovní světlo
OBSAH BALENÍ:
• Baterie BL1021B (2,0 Ah) 197396-9
• Multi-rychlá nabíječka DC18RE 198 720-9
• Rychloupínací sklíčidlo 10 mm 763238-5
• Transportní kufr MAKPAC (typ 2) 821550-0
ÚDAJE O VÝKONU:
• Volnoběžné otáčky 1. rychlostního stupně: 0 - 450 min-1
• Volnoběžné otáčky 2. rychlostního stupně: 0 - 1.700 min-1
• Rozsah sklíčidla: 0,8 - 10 mm
• Vrtání (O oceli): 10 mm
• Vrtání (O dřeva): 21 mm
• Točivý moment (tvrdý / měkký): 30/14 Nm
• Baterie CXT: max. 10,8 V / 12 V
• Hmotnost podle EPTA: 1,2 kg
• Rozměry (D x Š x V): 179 x 66 x 212 mm
ilustrační foto
Obrázky se mohou lišit od originálního produktu/položky.
Parametry
Parametry
Napětí akumulátoru 12 V
Kapacita akumulátoru 2 Ah
Počet akumulátorů 1
Max. krouticí moment (tuhý/měkký)(Nm) 30/14
Otáčky 1. chod (ot/min) 450
Otáčky 2. chod (ot/min) 1700
Max. průměr vrtání, dřevo 21 mm
Max. průměr vrtání, ocel 10 mm