MAKITA DLM480CT2 Aku sekačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah)
MAKITA DLM480CT2 Aku sekačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) MAKITA DLM480CT2 Aku sekačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) MAKITA DLM480CT2 Aku sekačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) MAKITA DLM480CT2 Aku sekačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) MAKITA DLM480CT2 Aku sekačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) MAKITA DLM480CT2 Aku sekačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) MAKITA DLM480CT2 Aku sekačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah)
Sleva 45%
• Spolehlivá aku sekačka 48 cm s plastovým šasi pro akumulátory Li-ion 2x18V • Technologie XPT umožňující použití v prostředí se... Zobrazit celý popis »
včetně DPH
SKLADEM > 10  ksMůžete mít 18.05. - 19.05. doma!
Množství:   Porovnat
Výrobce: MAKITA
Záruka: 3 roky
Kód / Model: DLM480CT2
Váha: 26,80 kg
MAKITA - 3 roky záruky Na tento produkt je poskytována záruka 3 roky.
Pro získání záruky je nutné produkt zaregistrovat
Popis
• Spolehlivá aku sekačka 48 cm s plastovým šasi pro akumulátory Li-ion 2x18V
• Technologie XPT umožňující použití v prostředí se zvýšenou prašností nebo vlhkostí
• Možnost centrálního nastavení výšky sekání v 10 polohách 20-100 mm
• Elektronická kontrola otáček
• Plastové šasi zaručující nízkou hmotnost stroje
• Sekání, sbírání, mulčování a zadní výhoz
• Možnost nastavení výšky rukojeti ve dvou polohách
• Odolná kola (přední 180 mm, zadní 230 mm) s kuličkovými ložisky